• Свеж
SUTK 1800W Рудар Графичка Картичка Напојување за Рударство 180~240V 80Plus Platinum Заверена ATX PSU
zoom_in

SUTK 1800W Рудар Графичка Картичка Напојување за Рударство 180~240V 80Plus Platinum Заверена ATX PSU

DEN 1754.40

Од стока
check Во продавницата

1. Шест пати заштита : во текот-напон, под-напон, над-струја, преоптоварување, краток спој, молња заштита. 2. Поддршка за INTEL, AMDATI, Nvidia, ПРЕКУ, SIS и други спектар на чип матични плочи. 3. Вграден-во ПРЕСТАПНА, магнетни засилувач коло, во предградието курс, со ниска бран. 4. Моќ користејќи INTEL12 V2.3 верзија на двојна 12 V дизајн. 5. Поддршка за INTEL и AMD, quad-core ПРОЦЕСОР дискретна графика. 1. Шест пати заштита : во текот-напон, под-напон, над-струја, преоптоварување, краток спој, молња заштита.2. Поддршка за INTEL, AMDATI, Nvidia, ПРЕКУ, SIS и други спектар на чип матични плочи.3. Вграден-во ПРЕСТАПНА, магнетни засилувач коло, во предградието курс, со ниска бран.4. Моќ користејќи INTEL12 V2.3 верзија на двојна 12 V дизајн.5. Поддршка за INTEL и AMD, quad-core ПРОЦЕСОР дискретна графика.6. Поддршка SATA и PATA мулти-вози низа.8. Поддршка за широк напојување.Name Mine Графичка Картичка Моќ Supply Model LX1800 TPlus Platinum Label Material Metal Colorblack Input Voltage180-240 VFrequency47/63 Hz Current15 A/8 ATotal Power1800 WRated Power1650 WInterface20+4pin,4+4pin,8 SATA,16*6+2pin,3 IDEPackage Оглас : 1 x 1800 W Рудар Напојување (Европската приклучок).

Вака можеби ќе ви се допадне..