• Свеж
JHSJ Накит Кутија, Кутија за Накит, Накит Кутија со Заклучување Огледало и 3 Монтажни Фиоки, 4-Слој Голем Простор за Жени и Девојки Накит Чување на Кутии за Накит Склади
zoom_in

JHSJ Накит Кутија, Кутија за Накит, Накит Кутија со Заклучување Огледало и 3 Монтажни Фиоки, 4-Слој Голем Простор

DEN 4400.40

Од стока
check Во продавницата

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Висок квалитет:Направени од средна густина дрво fiberboard (МДФ), се опфатени со висок квалитет на синтетички кожа, наредени со висок квалитет на сомот, мека на допир, обезбедување на добра заштита за вашиот накит.Голем капацитет дизајн:Вкупната големина : 11.14 инчи x 10.43 инчи x 6.10 инчи, четири слоеви, практични дистрибуција.Горниот капак има рачка за лесно носење.Три фиоки со метални рачки имаат различни внатрешни дистрибуции, кои се погодни за чување на потребите на различни накит.Страните на накит кутија може да се отвори нанадвор, и постојат 4 куки на секоја страна да се откажам ѓердани.Безбедност заклучување на функцијата:многу погодна за лична и за комерцијална употреба.На метал тока е со висок квалитет, со мал заклучување и мал клуч.Користете го копчето за да се сврти на десно, заклучување ќе биде заклучена, а потоа се сврти кон лево за да ја отворите.Погоден за различни накит : постојат фиоки, отстранлив партиции, отвори, дупки, куки и џебови-сè што треба да се одржи вашата разни накит!Што друго? 1 огледало за да ви миеше во убавина.Згодна и на резолуцијата.Висок квалитет:Направени од средна густина дрво fiberboard (МДФ), се опфатени со висок квалитет на синтетички кожа, наредени со висок квалитет на сомот, мека на допир, обезбедување на добра заштита за вашиот накит.;Голем капацитет дизајн:Вкупната големина : 11.14 инчи x 10.43 инчи x 6.10 инчи, четири слоеви, практични дистрибуција.Горниот капак има рачка за лесно носење.Три фиоки со метални рачки имаат различни внатрешни дистрибуции, кои се погодни за чување на потребите на различни накит.Страните на накит кутија може да се отвори нанадвор, и постојат 4 куки на секоја страна да се откажам ѓердани;Безбедност заклучување на функцијата:многу погодна за лична и за комерцијална употреба.На метал тока е со висок квалитет, со мал заклучување и мал клуч.Користете го копчето за да се сврти на десно, заклучување ќе биде заклучена, а потоа се сврти кон лево за да ја отворите.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..