• Свеж
Зголемување НА Крпи, 4 pc Сет Микрофибер Крпи (Ultra Абсорбента) (16 x 19) Sunflowers
zoom_in

Зголемување НА Крпи, 4 pc Сет Микрофибер Крпи (Ultra Абсорбента) (16 x 19) Sunflowers

DEN 492.00

Од стока
check Во продавницата

4 ИСТО КРПИ Мерка 16" x 19".Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Тоа е сосема нов, со ознаки.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум за продажба на сосема нов 4pc ПОСТАВИТЕ Микрофибер Кујнски Крпи, SUNFLOWERS (ultra абсорбента) (16" x 19") од страна на Подобар Дом како што е прикажано на сликата.Јас може да има појавување на памучни пешкири, Фурна Мит, тенџере носители, ткаенина placemats, кат килим итн Перат, Еднократно, Супер Чистење, Брзо Сушење, Сите Намена.Многу меки и добар квалитет.Тоа доаѓа со 2 крпи со SUNFLOWERS дизајн и 2 крпи без SUNFLOWERS дизајн, во браун боја како што се гледа на сликите Тоа е сосема нов, со ознаки.Ве молиме проверете го мојот други огласи за да видите повеќе од SUNFLOWERS тематските предмети и на некои други работи, а ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.Јас ќе брод во САД само (или на меѓународно ниво со користење на Глобалната Превозот) штом ќе може да оди на поштата.

Вака можеби ќе ви се допадне..