• Свеж
Огромен Цреша Дрво Дува во Правец на Ѕид Decals Расадник Дрво Цвеќиња Пеперутка Уметност Бебе Детска Соба Ѕид Налепница Ѕид Décor
zoom_in

Огромен Цреша Дрво Дува во Правец на Ѕид Decals Расадник Дрво Цвеќиња Пеперутка Уметност Бебе Детска Соба Ѕид Налепница

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Собрани Големина : 78"H X 74.8"В Пре-сече, кора &стап.Тоа може да се примени на мазни и чисти површината (ѕидови, стакло, врата и др.).Самолепливи, водоотпорен и се отстранува без остатоци.Генерално може да се задржи 6 години затворен.Се создаде рака боја ефект на вашиот ѕид.Додадете празнична животот и личноста на секој простор!.Красат Бебе и Деца, бебе соба, внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, животен простор.

Вака можеби ќе ви се допадне..