• Свеж
[3 Pack] Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Екран Заштитник Случај, Мека TPU Целосна Околу Покритие за Fitbit Обратно 3 / Смисла Smartwatch (црна, сребрена, јасно)
zoom_in

[3 Pack] Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Екран Заштитник Случај, Мека TPU Целосна Околу Покритие

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

[COMPABILITY] Само Компатибилни со Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Smartwatch!Не за Fitbit Обратно 2/Off/Обратно Лајт/Обратно SE. [ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА] На Fitbit Обратно 3 случај е изграден со екран заштитник, 99% високо ниво на транспарентност, одговорно да го допрам со овој случај покривање на вашите види.Оваа Fitbit Обратно 3 Екран Заштитник TPU брана може да се заштити вашиот види од прашина, нечистотија, гребнатини и штети.Издржливи, флексибилен и да се перат. [ПОГОДНО & PRATTICAL] Направени за висок квалитет на флексибилни TPU материјал, Безбедност и заштита на животната средина.Едноставен за инсталација и отстранување, точни дупки пристап до сите контроли и сензори, цврста и сигурна.Не треба да се преземе во случај на исклучување на полнење и лесен пристап до сите функции. [Љубезно ве Потсети] Користење на ова Fitbit Обратно 3 екран заштитник случај во сала или спортски активности, може да предизвика влага (од потење) да бидат заробени помеѓу овој производ и се види на екранот.Ова е поради природата на производот како тоа не се држи до екранот.Кога има магла меѓу случај и на екранот, ве молиме да го отстраните и чиста вода магла. [Пакет Вклучуваат] 3 пакети Fitbit Обратно 3 Случај и чистење алатки.Amzpas да преземат одговорност за Било Проблем за fitbit смисла екран заштитник случај.Наплата или Замена ако има било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите за да ги направиме нашите купувачи 100% задоволни.Amzpas за Fitbit Обратно 3 Екран Заштитник Случај, 3-Pack Целосна Покриеност Позлатен Мека TPU Случај Екран Заштитна Маска Браник за Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла Smart Watch Компатибилност : -Fitbit Обратно 3 -Fitbit Смисла Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата види модел пред да го купите Пакување : 3 x Екран Заштитник Случај и чистење алатки Карактеристики : -Висок Квалитет : за Fitbit Обратно 3 екран заштитник на случај е направен од мек и кристално јасна TPU со 99% високо ниво на транспарентност.Не се меша со екран употребливост на сите. -Прецизни Исечок : за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла случај Дизајниран со прецизни cutouts за функционални копчиња и пристаништа, тоа е лесно да се контролира со копчето. -Светлина-тежина и речиси невидливи : затоа зачувување на естетска привлечност на вистинските Fitbit Обратно 3 види случај, додека обезбедување на доволна заштита.Ултра-Тенок, Анти-Нула, Еластична и Мека. -Совршено се Вклопуваат : Изграден во сите околу уредно опремени со заштитна начин, што се обезбеди подобра заштита за вашиот Fitbit Обратно 3. -Повеќе Боја Избори : 3 класичен разноврсна бои, стилски и издржлив, не грижете се за yellowing.Целта е сјајна и дава вашиот Fitbit Смисла Smartwatch и бендот на свеж нов изглед. 3 пакет е убаво за вас за да се префрлите до изгледот на гледајте да одговара на облека или накит. -Лесен за инсталација : Amzpas екран заштитник случај за Fitbit Обратно 3 е тој е супер лесно да се инсталира!Не алатките кои се потребни.Само натпревар дупки со watch копчиња и поп на тоа.Вие не треба да се отстрани бенд кога инсталирање на случајот.Ве молиме 12 Месеци Гаранција : Безусловно надоместок или слободни замени ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот.Ние обезбедуваме 24/7 љубезно услуги на клиентите.Ве молиме слободно да ни e-mail ако сте се сретнале со било каков проблем при користењето Fitbit Обратно 3 Екран Заштитник Случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..