• Свеж
MAOYI 3D Ретро Шупливи Фото Рамка Помине Уметност Декорација 20Pcs/Торба Класичен Злато Сребро Алуминиум Шарм Рамка Нокти Додатоци DIY Помине Закрпи(Сребро)
zoom_in

MAOYI 3D Ретро Шупливи Фото Рамка Помине Уметност Декорација 20Pcs/Торба Класичен Злато Сребро Алуминиум Шарм Рамка

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : 3 D Злато/Slivery Фото Рамка Помине Уметност Декорација.Материјал : Алуминиум.Стил : Ретро Европски.Боја : Како на сликите покажуваат.Пакет се вклучени : 20 Pc/Торба Ретро Европски Стил Фото Рамка Помине Шарм.Пакет се вклучени : 20 Pc/Торба Ретро Европски Стил Фото Рамка Помине Charms Style : Ретро European Product име : 3 D Злато/Slivery Фото Рамка Помине Уметност Decoration Quantity : 20 Pcs/lot Material : Алуминиум Боја : Како на слики show Feature : 100% сосема нов и висок quality Nail decoration Easy да се применуваат на природни или вештачки nails Clean површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз nails Seal со јасна topcoat You исто така, може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..