• Свеж
3 Парчиња Clipper нож за Чистење со четка Косата Clipper Чистење Најлон Четка за Нокти Четка Тример Берберот Четка за Чистење Алатката (Бела)
zoom_in

3 Парчиња Clipper нож за Чистење со четка Косата Clipper Чистење Најлон Четка за Нокти Четка Тример Берберот Четка

DEN 157.20

Од стока
check Во продавницата

Здрав влакната : со нож за чистење со четка може да се применува како четка за рабови или да се исчисти clippers и trimmers, студија влакната се направи тоа голема за clipper чистење, исто така погоден за згаснува и tapers.Пакетот вклучува : 3 парчиња на црна clipper за чистење со четки со големина од околу. 5.4 x 1 инч, услужни влакната и издржливи ABS справи со направете го тоа лесно за чистење, многу погоден за патување или нормално го користите дома или коса салон.Не се лизга рачка : кој мазна лак и долга рачка која е дизајнирана линискиот да одговара на страна, ова сечилото четка е полесно да се сфати и контрола на сила без лизгање; Мазна површина ќе ви овозможат удобно користење искуство.Лесно да се носат : на clipper најлон четка алатка е дизајнирана со мала тежина и малата големина, која може да биде скриена во вашите чанти лесно, практично да ги носите со вас и тоа ќе дојде во рака, кога ќе треба да се користи.Мулти-функционални четка : оваа четка може да се применува како брада четка или за чистење на сечилото на косата clipper, погодна за двете берберот и лични домашна употреба, и мини големина е погоден за домашна употреба, како и патување употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..