• Свеж
Chemglass CG-1904 година-37, Pyrex или Duran Borosilicate Плоча Стакло, Плоштад, 3 Должина, 3 Ширина, 1/16 Висина
zoom_in

Chemglass CG-1904 година-37, Pyrex или Duran Borosilicate Плоча Стакло, Плоштад, 3 Должина, 3 Ширина, 1/16 Висина

DEN 948.00

Од стока
check Во продавницата

Квадратен Облик. 3" Должина. 3" Ширина. 1/16" Висина.Pyrex или Duran borosilicate плоча стакло.1/16in, 1/8in и 1/4in дебели плочи имаат рабовите, со што се намали и swiped.1/2in дебели и имаат над земјата рабови.

Вака можеби ќе ви се допадне..