• Свеж
Amcrest UltraHD 2К (3MP/2304TVL) WiFi Видео Безбедност IP Камера со Пан/Навалите, Dual Band 5ghz/2.4 ghz, двонасочна Аудио, 3-Мегапикселна @ 20FPS, Широк 90° Агол на Гледање и Ноќ Визија IP3M-941B (Црна)
zoom_in

Amcrest UltraHD 2К (3MP/2304TVL) WiFi Видео Безбедност IP Камера со Пан/Навалите, Dual Band 5ghz/2.4 ghz, двонасочна

DEN 7199.76

Од стока
check Во продавницата

DUAL-BAND УЛТРА-HD – Ова 5ghz/2.4 ghz Dualband Wi Fi IP camera карактеристики прекрасен 2 K / 3 MP (2304x1296 P на 20fps 1080 P во 30fps) видео со супериорен во однос на слаба светлина способност за користење на Aptina AR0330 image sensor и Ambarella S3 LM чипсет.Екстра-широк 90° агол на гледање, како и далечински пан/навалите и дигитален зум ви овозможи да ги покрие повеќе земјата и да се задржи повеќе од она што е важно за да можете безбедно.Работи со Алекса преку Amcrest Cloud.ПОПАМЕТНИ БЕЗБЕДНОСТ – Примање на движење сигнализација известувања, преглед снимки, и да се вклучат во двонасочна комуникација преку вашиот паметен телефон со Amcrest Видите стан.Репродукција и снимање на професионално на КОМПЈУТЕР со користење на Amcrest Надзор на Управата за Windows и MAC (вклучен) или Сино Ирис Професионални.Работи со Amcrest Облак далечински видео меморија, Micro SD картичка, Amcrest NVRs, Synology и QNAP NAS, FTP, Бледо Месечината (32bit) ќе имаат вашиот камери за видео стрим во живо во ниеден момент.Amcrest камери функција флексибилни складирање опции за Micro SD, Amcrest Облак, Amcrest Надзор Про, Amcrest NVRs, Synology & QNAP NAS, FTP, Сина Ирис и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..