• Свеж
LiveGallery Креативни 3D Отстранлив Пурпурна Глуварче со Летање Dragonfly Ѕид Decal DIY Кора и се Држи Оркестарот Ѕид Налепница за Детска Спална соба Девојки Расадник Тинејџери С
zoom_in

LiveGallery Креативни 3D Отстранлив Пурпурна Глуварче со Летање Dragonfly Ѕид Decal DIY Кора и се Држи Оркестарот

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : производот што сте го добиле вклучува 2 лист.Големина на лист : w13.7 инчи * h 9.8 инчи.Големина по заврши препорачуваме : w 43.4 инчи * h 24.4 инчи.Можете да го нанесете поголема според вашата идеја.ЕКОНОМСКИ & ПОГОДНО : Само лупам и стап.Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави хаос.Лесно да се отстрани без оштетување на ѕидот и го остави БЕЗ остатоци.Само се Чувствуваат слободни да ја наместите во вашата куќа насекаде.ИМАЈТЕ на ум : Тоа може да се примени на површината дека е пластика, стакло, огледало, метал, плочка, дрвени .Ве молиме имајте на ѕид рамна, чиста, сува и мазна пред лепење.МАТЕРИЈАЛ: Сите Live Gallery ѕид налепници се направени од Животната средина-ПВЦ Материјал.Водоотпорен и без мирис.Тоа може да трае повеќе од 5-7 години во отворено изложеност и 10+ години во затворен простор и нема да биде паѓачкото.ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : Ако не сте задоволни со купувањето или имате било какви проблеми на инсталација на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Описи : * Материјал : ПВЦ/Винил. * Декорација на внатрешни ѕидови, подови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница. * Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага.Како да го користите : -Изберете ја мазна, чиста и сува површина.Кора на налепници од лист, еден по еден-Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно. -Ако резултатот е задоволителен за вас, се држи цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор. -Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив. -Чистење на мазна површина пред да се држат за тоа.Посебна Забелешка : 1.Оваа точка содржи само ѕидот оркестарот налепници, Не содржат било кој друг мебел или апарати за дома. 2.Оваа точка мора да биде инсталиран на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, дома апаратот. 3.Точно мерка зависи од големината атрибут, избравме соодветна позадина, да се фотографира за специфична големина. 4.Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди сериозен мерка, но понекогаш ќе има мала грешка поради заокружување.

Вака можеби ќе ви се допадне..