• Свеж
SUTK 2400W/2000W/1800W Рудар Напојување 95% Ефикасност AC 180-260V Активни ПРЕСТАПНА ATX Напојување Картички графичкиот процесор за Bitcoin Рударство Рудар (Боја : Другиот)
zoom_in

SUTK 2400W/2000W/1800W Рудар Напојување 95% Ефикасност AC 180-260V Активни ПРЕСТАПНА ATX Напојување Картички графичкиот

DEN 6914.16

Од стока
check Во продавницата

Моќта линија група детали : матична плоча (20+4) P*1 група на CPU8pin (4+4 PIN) *1 SATA хард диск /*8 големи 4 P хард дискови /4 плоштад (6+2)Стр графичка картичка *16. До 95% ефикасност на конверзија стапка, повеќе заштеда на енергија и повеќе еколошки.Активни ПРЕСТАПНА напојување има предност на сигурноста.Излезниот напон не се менува поради влезен напон на струја, па температура излезниот напон може да се добијат, кои навистина ги штити компјутер.Мулти-функција за заштита коло дизајн, со overvoltage, прекуструјна, преоптоварување, undervoltage, кратки-коло, светлина за заштита на функции.Спецификации : Точка име : Рударска Машина за Напојување.Опис : Поддршка 160 V-240 V напон, напојување во светот.Поддржува 8 -на крајот на графички картички.ПРЕСТАПНА тип : Активни PFCColor : Black&yellow Input 160 V240 VPower снабдување стандард ATX 12 V 231 Note Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење.- Боите отстапување може да се разликуваат поради различните монитор , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Пакување list Package вклучува : 1 x Рудар Моќ Supply1 x Рударската Машина за Напојување.

Вака можеби ќе ви се допадне..