• Свеж
Телото Мерењето на Лента, Мека Лента Мерка Мали Преносни за Тело Мерење за Шиење(Портокал Игла Тема Покриени со Крпа Владетел)
zoom_in

Телото Мерењето на Лента, Мека Лента Мерка Мали Преносни за Тело Мерење за Шиење(Портокал Игла Тема Покриени со

DEN 1022.40

Од стока
check Во продавницата

Широк Апликации : Широк спектар на апликации, може да се користи за шиење, прилагодувањето, телото мерење, обем на половината, итн.Мали Преносни : Мали, преносни, лесно да се носат, може да биде ставен во џеб или ранец без преземањето премногу простор.Висок Квалитет на Материјалите : Направен од високо квалитетни пластични и крпа, на лента мерка е практична, трајни, и не ќе бидат деформирани по долгорочна употреба.Круг Копчето Облик : Со парична казна изработка, на лента мерка има тркалезна копчето форма, таписерии и симпатична.Лесно Читање : Висока точност, на лента мерка има точни, големи и јасни знаци на инчи и сантиметри, што е лесен за читање.Функција : 1. Лесно Читање : Висока точност, на лента мерка има точни, големи и јасни знаци на инчи и сантиметри, што е лесен за читање.2. Висок Квалитет на Материјалите : Направен од високо квалитетни пластични и крпа, на лента мерка е практична, трајни, и не ќе бидат деформирани по долгорочна употреба.3. Мали Преносни : Мали, преносни, лесно да се носат, може да биде ставен во џеб или ранец без преземањето премногу простор.4. Широк Апликации : Широк спектар на апликации, може да се користи за шиење, прилагодувањето, телото мерење, обем на половината, итн.5. Круг Копчето Облик : Со парична казна изработка, на лента мерка има тркалезна копчето форма, таписерии и симпатична.Спецификација : Предмет Тип : Мека Лента Measure Product Материјал : Пластични, Cloth Product Спецификации : 2 Pcs Product Употреба : Мерење Tools Scope на Примена : Повеќето Сценарија Пакет Листата : 2 x Soft Лента Мерка.

Item Type:
Soft Tape Measure
Product Material:
Plastic, Cloth
Product Specifications:
2Pcs
Product Use:
Measuring Tools
Scope of Application:
Most Scenarios
Package List:
2 xSoft Tape Measure :

Вака можеби ќе ви се допадне..