• Свеж
Симпатична Ракети Планети НЛО Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки
zoom_in

Симпатична Ракети Планети НЛО Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На перење кошница со димензии 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm ) има голем 60 L капацитет.САМОСТОЈНА ЕФЕКТ : Едноставно се водат на перење забавува надвор и да ја поправите на четирите агли на кошница со загради,тоа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На количка за перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории и шопинг.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА : На перење облека кошеви имаат силни и издржливи рачки за удобен носи со една или две раце за да лесно да транспорт содржината нагоре и надолу по скалите или на laundromat.

Вака можеби ќе ви се допадне..