• Свеж
Nintendo 3DS се Повлече и да Одат Folio - Сина
zoom_in

Nintendo 3DS се Повлече и да Одат Folio - Сина

DEN 220.08

Од стока
check Во продавницата

Официјално Лиценцирани од страна на Нинтендо.Дизајнирани да работат со Nintendo 3 DS.Држи до 29 игри.Пренослив систем случај.На Pull & Go Folio е комплетен складирање решение за сите ваши додатоци, игра картички и Nintendo 3 DS систем.Одликувајќи се со пренослив систем за случај кој е дизајниран да се одржи на Nintendo 3 DS, Повлече & Go Folio, исто така, вклучува мрежа џеб за двете AC адаптерот и автомобил полнач, џебови до 29 игри, и слот да се складира екстра перо.Случајот zips затвори за полесен транспорт и подобра заштита.

Вака можеби ќе ви се допадне..