• Свеж
3 Пакет Бенд Компатибилен со Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm,Најлон Плетенка Еластична Жените и Мажите Самостојна Јамка Спорт Рака Компатибилен за iWatch Series7 6 5 4 3 2 1 SE
zoom_in

3 Пакет Бенд Компатибилен со Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm,Најлон Плетенка Еластична Жените и Мажите

DEN 225.12

Од стока
check Во продавницата

【Види Бенд Големина】★38mm/40mm/41mm :(S) големина одговара на 4.92 - 5.19 инчи (125 - 132mm) зглоб. (М)големина одговара на 6.10 - 6.41 инчи (155 - 163mm) зглоб.(Л)големина одговара на 6.69 - 7.08 инчи (170 -180mm) зглоб. ★42mm/44mm/45mm :(S) големина одговара на 5.90 - 6.10 инчи (150 -155mm) зглоб. (М) големина одговара на 6.69 - 7.08 инчи (170 -180mm) зглоб.(Л) големина одговара на 7.28 - 7.67 инчи (185 -195mm) зглоб. 【3 Пак Комбинација】Црна+ Розова+Шарени.Популарната бои и со различни големини се достапни за вас.Бендовите доаѓа во 2 димензии (38mm/40mm/41mm, 42mm/44mm/45mm) за опција, ве молиме проверете ја вашата види модел внимателно пред да го одржи редот. 【мека удобно и еластична】рака е направен од високо-квалитет најлон ткаење, која е дише и стилски.Еластичен дизајн го прави мека, едноставен и лесен за носење. 【Секојдневно вежба】Кога ќе се носат најлонска плетенка спортски види бендот да се вежба,удобно touch го прави вашиот зглоб се чувствуваат слободни.Супер еластичен еластичност, лесно да се стави на и полетување. 【Одлична услуга По продажбата】12-месечен грижете се-бесплатна услуга По продажбата да се докаже важноста ние во собата на квалитет.ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.ние ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..