• Свеж
Хартиена Крпа Држачот За Ѕид‑Планината Сос Шише Складирање Управување Со Хартиена Крпа Заградата Конзерванс Филм Фармацевт(Каки)
zoom_in

Хартиена Крпа Држачот За Ѕид‑Планината Сос Шише Складирање Управување Со Хартиена Крпа Заградата Конзерванс Филм

DEN 1041.36

Од стока
check Во продавницата

ПЛАСТИЧНИ+ АЛУМИНИУМ : Изграден во точење за пластична заврши и алуминиумска фолија со простор на врвот на зачините.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесно една страна операција обезбедува лесен пристап до вашата кујна потреби. 28 CM ХАРТИЈА ИЛИ КРПА: дното на заградата бар може да се расклопуваат, погоден за 28cm должина на книжно марамче. 2 ВИДОВИ КОПЧЕТО : Два вида на машина копчето; круг машина за калај хартија или масло‑апсорбирање на хартија, молив триаголен машина за пластична заврши.ОТСТРАНЛИВ : Отстранлив хартиена крпа поддршка заградата род, се многу практични.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Бела, Сива Сини, Каки (Изборен) Големина : Прибл. 39 x 10 x 24cm / 15.35 x 3.94 x 9.45 инчен Пакет Тежина : Околу. 792g Пакет се Вклучуваат : 1 x Wall-Mount Хартиена Крпа Носителот Забелешки : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Вака можеби ќе ви се допадне..