• Свеж
MNBVCXZ Компатибилен со Apple Види Бенд 40mm 38mm 42mm 44mm со Apple Види Екран Заштитник Случај,iWatch SeriesSE 6 5 4 3 Силикони Леопард Печати Спорт Рака бенд
zoom_in

MNBVCXZ Компатибилен со Apple Види Бенд 40mm 38mm 42mm 44mm со Apple Види Екран Заштитник Случај,iWatch SeriesSE

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [Компатибилен Модел] На силициум спортски бенд компатибилен со Apple Види 40mm 38mm, i Watch SE & Series6/5/4/3/2/1,на wristbands е Прилагодлива големина помеѓу : 130mm-195mm. [Предност] Вклучувајќи Apple Види бенд кој случај и двете се дизајнирани со цветни печати : cheetah, сончоглед, роза, итн., изберете еден да се создаде персоналните изглед. [Екран Заштитник на Случај] факултетот За дизајн на екранот заштитник со Apple Види случај, обезбедува сеопфатна заштита од паѓање и гребење за вашиот види.На екранот заштитник има 99% транспарентност и гол-метал чувствителност.Овој случај не е водоотпорен, Ако добива вода, ве молиме да ги земе надвор и да ги исуши пред следната употреба. [Цветни Печати Бенд] Овие спортови бендот е составен од кожа-friendly силиконски материјал, кој е мека и удобна.Секој види бенд е направен со напредна технологија на печатење, така што вашиот види бендот има стилски и убави печати за долго време,И бендот дизајн со Лесно и директно инсталирање и отстранување на копче. [Купи со доверба] Најдобар подарок за жени, девојки и пријатели во Денот на Благодарноста Божиќ Годишнината Роденден на Денот на Вљубените и сл.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши без одлагање, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на интернет.Боја : Куче Шепа | Големина : 38mm Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..