• Свеж
Newfinder Led Полица Подот Светилка, Модерен Стои Светилка со 3 Дрво Екранот Организатор Чување Полиците за Спалната соба Дневна Соба 63Високи Плоштад (Црна)
zoom_in

Newfinder Led Полица Подот Светилка, Модерен Стои Светилка со 3 Дрво Екранот Организатор Чување Полиците за Спалната

DEN 1271.76

Од стока
check Во продавницата

2-во-1 КАТ СВЕТИЛКА СО КНИГА ПОЛИЦИ : совршена комбинација на LED светло и чување полиците.Тоа може да се користи како екранот полица да се одржи вазни, фото албуми, вински чаши во дневната соба, или како тесен ноќни табела да се одржи книги, мобилни телефони, аларм часовниците во спалната соба.Зачувај подот и разубават соба!.Се ВКЛОПУВА МНОГУ ОРКЕСТАРОТ СТИЛОВИ : класичен led полица подот светилка е дизајниран со едноставни линии за да се вклопи во Азија, Јапонски, среден век, модерен, рустикален и farmhouse оркестарот, совршено одговара на вашата канцеларија, спална соба, дневна соба, студија соба, агол простор, или секаде каде што ќе може да треба мека топла светлина и shelving.ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата полица подот светилка е направен од дрвени со FSC сертификат, усвоен новиот површински третман технологија, беспрекорно поврзани, без боја.Опремени со бела ткаенина абажур, која може да дифузна светлина, што на светлината помек и подобро да ја заштитите очите од традиционалните стимулирање на светлината.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Newfinder полица подот светилка тежи околу 12 килограми.Тоа е мала тежина за да се соберат.Ние обезбедуваме упатство и сите потребни хардвер што треба, вклучувајќи ореви, завртки, капи, клипови, итн.Вие само треба да ги следат чекорите да се соберат. (Крушка светилка не е вклучен). 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДОТ ГАРАНЦИЈА : 100% од нашите производи доаѓаат со целосна 1 година гаранција.Без оглед на тоа дали производот е оштетен со превозот, или недостасуваат резервни делови, или оштетени за време на употреба.Било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 часа.Гроздобер & Рустикален стил. 2-во-1 стои светилка со висок квалитет на дрво и едноставни линии, со цел да се создаде топло и удобно место за вас.Ако најдете сите делови недостасува или оштетени кога ќе ја добиете вашата пратка, може да кажете ни и ние ќе се реши во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..