• Свеж
YuYLin Погодно 66Pcs НАТОПИ IC Sockets Адаптер Лемење Тип на Контактот за Полнење 6/8/14/16/18/20/24/28 Иглички Модул Реши Проблемот
zoom_in

YuYLin Погодно 66Pcs НАТОПИ IC Sockets Адаптер Лемење Тип на Контактот за Полнење 6/8/14/16/18/20/24/28 Иглички

DEN 1008.00

Од стока
check Во продавницата

Функција : .Тип : Лемење Тип Socket.Употреба : НАТОПИ IC Socket8 Вредност Вкупно : 66pcs Product вклучува : 18 x 6 игли-НАТОПИ IC Sockets12 x 8 пина-НАТОПИ IC Sockets6 x 14 игли-НАТОПИ IC Sockets6 x 16 игли-НАТОПИ IC Sockets6 x 18 игли-НАТОПИ IC Sockets6 x 20 игли-НАТОПИ IC Sockets6 x 24 игли-НАТОПИ IC Sockets6 x 28 игли-НАТОПИ IC штекерите (подножјата).

Вака можеби ќе ви се допадне..