• Свеж
Црна Кањонот Ориентални Gardenia Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler
zoom_in

Црна Кањонот Ориентални Gardenia Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 622.56

Од стока
check Во продавницата

Мирис : Ориентален Gardenia (Како што и самото име сугерира, многу ориентални gardenia со источна шумата, кипар, ванила, мошус).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Ориентален Gardenia (Како што и самото име сугерира, многу ориентални gardenia со источна шумата, кипар, ванила, мошус).

Вака можеби ќе ви се допадне..