• Свеж
Деца Девојка Се Облекуваат Облека Мрежа Ракав Се Потсмеваат На Вратот Блуза Блузи+Авто-Појас Флорални Леопард Здолниште Девојки Падне Облека Сет
zoom_in

Деца Девојка Се Облекуваат Облека Мрежа Ракав Се Потсмеваат На Вратот Блуза Блузи+Авто-Појас Флорални Леопард Здолниште

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

95% Памук, 5% Други Влакна.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има некои се водат, мрежа ракавот е мека, лесен, удобен за носење.Карактеристики : mesh ракав, стојат јака, pullovers,долг ракав бел дното Ракав, како дизајн,само појас а-линија здолниште ,леопард/цветни печати,падот деца девојка се облекуваат тимови.Одговара за деца детска девојка 1-2t,2-3,3-4t,4-5t,5-6t,мрежа ракав и здолниште за да се покаже вашата девојка убавина.Погодна за одмор, секојдневен outtings, фотографија,формално собирање и секојдневно носат фустан, отворено активност, плажи, датум, страни, добро за есен, зима.Ќе добиете 1*блуза врвот+1*здолниште, ве Молиме обратете се до големина на табелата.тоа е исто така добар како подарок за вашата ќерка или внука.Мека : Изработени од мек памук комбинација, тоа е еластичноста и без стимулација.Убава : Леопард и Цветни здолниште,се поклопува со врвот со мрежа ракави, со елегантен деколте.Специјален Подарок : Дизајнирани за 1-6 T деца девојки,убав Облека за фотографија,партија и секојдневно носење.Се Потсмеваат Деколте.Точка и Решетката Ракав.Црна Поврзана Памучна Блуза Врвот.Еластична и Бел-на Дното Ткаенината.Флексибилни Појас и Леопард Здолниште.Се Потсмеваат Деколте.Точка и Решетката Ракав.Жолта Поврзана Памучна Блуза Врвот.Еластична и Бел-на Дното Ткаенината.Флексибилни Појас и цветни Здолниште.CBHAIBLYD секој сака бебето да биде здраво, посреќен и посигурни.Трендовски облека придружува Деца бебе девојки во нивните прекрасно детство!.Мека : Изработени од мек памук комбинација, тоа е еластичноста и нема stimulation Beautiful : Леопард и Цветни здолниште,се поклопува со врвот со мрежа ракави, со елегантен neckline Special Подарок : Дизајнирани за 1-6 T деца девојки,убав Облека за фотографија,партија и секојдневно носење.Се потсмеваат на Neckline Dot и Решетката Sleeve Black Поврзана Памучна Блуза Top Elastic и Бел-на Дното Ткаенината Флексибилни Појас и Леопард Здолниште.Се потсмеваат на Neckline Dot и Решетката Sleeve Yellow Поврзана Памучна Блуза Top Elastic и Бел-на Дното Cuff Flexible Појас и цветни Здолниште.CBHAIBLYD секој сака бебето да биде здраво, посреќен и посигурни.Трендовски облека придружува Деца бебе девојки во нивните прекрасно детство!.Погоден за 1-2t деца девојка облека, 2-3t бебе девојка облека, 3-4t деца бебе девојка облека и 4-5 мало девојче облека и 5-6t девојка облека.

Вака можеби ќе ви се допадне..