• Свеж
2 Парчиња Мали 5569-14WA Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор P=3мм 5569 Конектор Машки pin 0.118 3.00 mm Месинг HX30002-14WA
zoom_in

2 Парчиња Мали 5569-14WA Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор P=3мм 5569 Конектор Машки pin 0.118 3.00 mm Месинг

DEN 194.64

Од стока
check Во продавницата

2 Парчиња мали 5569-14 WA жица-на-табла/жица-да-wire конектор P=3мм 5569 конектор машки pin 0.118" 3.00 mm месинг HX30002-14 WA. 2 Парчиња мали 5569-14 WA жица-на-табла/жица-да-wire конектор P=3мм 5569 конектор машки pin 0.118" 3.00 mm месинг HX30002-14 WA.

Вака можеби ќе ви се допадне..