• Свеж
Owlike Маскирани Poncho Крпа Мека Памучна Абсорбента Бебе Бања Пешкир Bathrobe за Бебе Момчиња Девојчиња
zoom_in

Owlike Маскирани Poncho Крпа Мека Памучна Абсорбента Бебе Бања Пешкир Bathrobe за Бебе Момчиња Девојчиња

DEN 397.68

Од стока
check Во продавницата

Направени од ncotton значи бебето крпи е мека, совршен за babyâ€s деликатна кожа.Неразвиената бања пешкир лесно може да биде машина изми и собори сушени прави помалку работа за родителите и, што значи дека мекост и удобност останува мијат-по-миење.Памук го прави тоа повеќе абсорбента и помек, ова маскирани бебе крпа апсорбира вода, подобро отколку повеќето бебе крпи.Оваа симпатична бебе маскирани крпи карактеристики симпатична лицето и ушите на хауба, симпатична дизајн додава забава на вашиот babyâ€s бања време.Најдобар подарок регистар или туш подарок за сите нови родители или вашиот сопствен малку еден!.Бебе крпи за момчиња и девојки, одговара за новороденчињата, доенчињата, мали години.Спецификации-Боја : Јагода, Цреша, Морков, Праска, Кактус (Опционално)-Материјал : Памук-Size : 70*140cm/27.5*55.1 in Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including Package Листа : 1 x Бебе Бања Пешкир.

Вака можеби ќе ви се допадне..