• Свеж
Направен во САД! Обединетите Нации Постави Налепница со Име на Земјата; 1.5 x 1 Само Лепило Налепници за Секој Меѓународен Земја во Обединетите Нации, Плус 7 ОН Налепни
zoom_in

Направен во САД! Обединетите Нации Постави Налепница со Име на Земјата; 1.5 x 1 Само Лепило Налепници за Секој

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Знаме налепници мерка 1"x1.5" секој, 50 налепници на секоја 8.5"x11" налепница лист.Совршен ниска цена налепници за училишта, посебни проекти, scrapbooking, плик декорација.Налепници се ласерски печатат на стандарден хартија етикета акции.Произведено во САД.Не за употреба на отворено во влажни временски услови, не е водоотпорен.Само $2.95 превозот не е важно колку ќе го купите. 200 Налепница Сет вклучува : Авганистан, Албанија, Алжир, Андора, Ангола, Антигва, Аргентина, Ерменија, Австралија, Австрија, Азербејџан, Бахами, Бахреин, Бангладеш, Barbados, Белорусија, Белгија, Белизе, Бенин, Бутан, Боливија, Босна и Херцеговина, Боцвана, Бразил, Брунеи, Бугарија, Burkina Faso, Бурма (Мјанмар), Бурунди, Камбоџа, Камерун, Канада, Кејп Верде, Централна Африканска Република, Чад, Чиле, Кина, Колумбија, Comoros, Конго, Rep. на, Конго, Dem.Претставник.на, костарика, Côte на слоновата Коска Хрватска Куба, Кипар, чешка Република, Данска, Џибути, Dominica, Доминиканска Република, источен Тимор, Еквадор, Египет, Ел Салвадор, Екваторијалниот Гвинеја, Еритреја, Естонија, Етиопија, Фиџи, Финска, Франција, Габон, Гамбија, Грузија, Германија, Гана Грција Гренада, Гватемала, Гвинеја, Гвинеја-Bissau, Гијана, Хаити, Хондурас, Унгарија, Исланд, Индија, Индонезија, Иран, Ирак, Ирска, Израел, Италија, Јамајка, Јапонија, Јордан, Казахстан, Кенија, Kiribati, Северна Кореја, Јужна Кореја, Кувајт, Киргистан, Лаос, Латвија, Либан, Лесото, Либерија, Либија, Лихтенштајн, Литванија, Луксембург, Македонија, Мадагаскар, Малави, Малезија, Малдиви, Мали, Малта, Маршалски Острови, Mauritania, Маурициус, Мексико, Микронезија, Молдавија, Монако, Монголија, Црна Гора, Мароко, Мозамбик, Намибија, Nauru, Непал, Холандија, Нов Зеланд, Никарагва, Нигер, Нигерија, Норвешка, Оман, Пакистан, Палау, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Парагвај, Перу, Филипини, Полска, Португалија, Катар, Романија, Русија, Руанда, Сент Kitts и Невис, Св. Луција, Св. Винсент, Самоа, Сан Марино, São Tomé, Саудиска Арабија, Senegal, Србија, Сејшели, Сиера Леоне, Сингапур, Словачка, Словенија, Соломонски Острови, Сомалија, Јужна Африка, Јужна Судан, Шпанија, Шри Ланка, Судан, Суринам, Свазиленд, Шведска, Швајцарија, Сирија, Таџикистан, Танзанија, Тајланд, Того, Тонга, Trinidad and Tobago, Тунис, Турција, Туркменистан, Tuvalu, Уганда, Украина, Обединетите Арапски Емирати, Велика Британија, ОН, сад, Уругвај, Узбекистан, Vanuatu, Венецуела, Виетнам, Јемен, Замбија.

Вака можеби ќе ви се допадне..