• Свеж
Патриот е Пештера, Предупредување Мојата Смисла на Хумор Може да Наштети на Вашиот Либералната Чувства 11 мл Виски Чаша Направени во САД
zoom_in

Патриот е Пештера, Предупредување Мојата Смисла на Хумор Може да Наштети на Вашиот Либералната Чувства 11 мл Виски

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегустација сесија или релаксирачка вечер на палубата со врвен квалитет стакло. 100% произведено во САД стакло, уникатен дизајн и декорација.ТОП РЕК МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.КУПИ СО ДОВЕРБА-Стакло гаранција : Ние знаеме што се случува да се сакаат овие очила, но во случај да не, секој комплет доаѓа со 100% Пари Гаранција за враќање.ВОДИ БЕЗБЕДНО - 3.125" W x 3.5" H, 11 оз капацитет Виски Чаша.

Вака можеби ќе ви се допадне..