• Свеж
AutoExec AUE62000 Roadmaster Камион Биро Бреза Заврши со Вграден 200 Вати Моќ Инвертер
zoom_in

AutoExec AUE62000 Roadmaster Камион Биро Бреза Заврши со Вграден 200 Вати Моќ Инвертер

DEN 7228.32

Од стока
check Во продавницата

Направен во САД и се дизајнирани да се користи со лаптоп на возилото и има чување на датотеки кои се лесно достапни на сите времиња, изработка на овој идеална алатка за мобилна канцеларија.Произведени со скриени складирање оддел наоѓа под работата површината, така што можете да ги скапоцености скриена во сите времиња.Зголемување на продуктивноста преку одржување на вашето возило организиран и ефикасен со големи работа површина и помали прегради за складирање се наоѓа кон задниот дел на автомобилот биро.Лаптоп плоча се протега на компјутер уште 3 инчи од работ на работа површина.Големина : 15. 15"L x 21. 25"W X 11"H и 18 килограми.Авто Извршување создаде еден начин да се направи мобилен работи на патот лесно и удобно.Ако лаптоп е дел од вашата секојдневна работа арсенал, тогаш оваа маса е за вас.Монтажа на вашиот лаптоп е лесно и се прави со работа во возилото наградува.Подобрување на продуктивноста додека работат во вашата "мобилна канцеларија" и се опуштите знаејќи вашите вредности се подвиткано далеку во скриен простор за складирање на вашиот монитор.Авто Извршување Road Мајстор Автомобил е дизајниран за поддршка на мали до големи лап-топ компјутери.Лаптопот е безбедно да се поставуваат на маса со користење на прилагодливи челик монтажа плоча која може да се помести нанапред и наназад ја како што сакате да се постигне удобно внесување позиција.Чување уреди или други скапоцености може да се направи во скриен простор за складирање под дрвени врвот.Овој простор, заедно со чување на датотеки, го прави организацијата многу полесно.Овој специфичен модел е наменета за повеќето автомобили, помал, спортски автомобили, и мини комбиња.Патот Мајстор Автомобил Елита серија доаѓа со убава Балтички борови дрва површина која другари и со солиден база.Масата појаси лесно во совозачкото седиште и можат да бидат инсталирани или отстранети во секунди.На заоблени пластична база е мазна и е пријател на вашето седиште и криви база е дизајниран да се задржи вашата работна површина ниво, па вашата канцеларија essentials не врвот над.

Вака можеби ќе ви се допадне..