• Свеж
CRZ ЈОГА Жените Памук Pima Тренингот Култури Блузи Кратко Sleeve Јога Кошули Секојдневен Атлетик Работи Маици
zoom_in

CRZ ЈОГА Жените Памук Pima Тренингот Култури Блузи Кратко Sleeve Јога Кошули Секојдневен Атлетик Работи Маици

DEN 528.00

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Памук Pima, 8% Spandex.Супер меки и кожа-friendly платно, лесен и дише.Кратко sleeve тренингот маици со високи членови на екипажот вратот за покриеност, лабави кошули за слободно движење.Симпатична исече tee намера да се погоди под вашата ребра, повеќе ракави седат од десната над лактот.Совршен основните кошули натпревар со висока waisted leggings, панталони или спортски градник.Дизајниран за ниско влијание на вежбање, како што се јога, пилатес или само како дневна носат.Памук Pima колекција е супер меки и да се чувствува одлично против вашата кожа, со цел да нудат удобно чувство за вас.Оваа исече врвот со екипажот вратот и лабава одговара за слободно движење.Тоа е најдобро за секојдневна дневна или тренингот.Функција & Фитинг : памук Pima колекција Дизајн за јога Лабава одговара за преместување без inhibitions Екипажот вратот и исечете дизајн на Ткаенини : Супер меки и кожа-friendly Природно дише Лесен и еластичен 92% памук Pima,8% Spandex.

Вака можеби ќе ви се допадне..