• Свеж
РКА RPJ-2000 Sidestack 12 домашно Кино Проектор 1080P со Пати-До 100 Екран Пакет
zoom_in

РКА RPJ-2000 Sidestack 12 домашно Кино Проектор 1080P со Пати-До 100 Екран Пакет

DEN 1680.00

Од стока
check Во продавницата

6.1"x3.3"x7.9".Проектот презентации, видеа и филмови на гледање големина до 150" голема!Близнаци HDMI влезови поддршка 480i/p, 576i, 720p и full HD 1080i/p резолуции.LED извор на светлина со 50,000 час животен век.Компатибилен со 16 : 9 и 4 : 3 слика формати.Bluetooth 5.0 за надворешни аудио уреди, или додавање на јазик.Може да се поврзете со вашиот паметен телефон да се игра мултимедијални датотеки.Далечински вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..