• Свеж
ABKONCORE A660 Игри Глувчето Wired, [10000 DPI] Компјутер Глувци за Лаптоп со 8 Програмабилни Копчиња, RGB Светлото, Прилагодлив DPI, Удобен Зафат Глувци за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Mac,Windows 7/
zoom_in

ABKONCORE A660 Игри Глувчето Wired, [10000 DPI] Компјутер Глувци за Лаптоп со 8 Програмабилни Копчиња, RGB Светлото,

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

[Одлични Игри Перформанси] ABCONCORE A660 игри глувчето опремени со PWM 3325, една од највисоките перформанси игри сензор со висока прецизност.Прилагодливи 10, 000 DPI - 100 IPS - Вистински 1000 Hz Избирачки Стапка, MCU 32 Бита за меморија ќе го направат вашиот прекрасна игра повеќе за вашиот тим, уште катастрофа на вашиот непријател. [8 Програмабилни Копчиња] Преку макро уредување можете да поединечно конфигурирате секое копче на вашиот склопот на акции, што го прави глувчето повеќе интелигентни и ги исполнува повеќе барања за различни игри.Совршен FPS игри глувчето за ЗЕМЈОДЕЛСКО/ РТС игри. ( Забелешка : не програмирање функција за Mac систем). [Напредни Ергономија со Подобрена Страна Костец] Игра за часови со намален стрес на дланката и на прстите кога actuating копчиња, и отстранување на непотребни прст влечете поени. [Брилијантен RGB LED ефект : Прилагодено] 16. 8 милиони интуитивен ARGB LED боја на Светлина (7 Страна LED Режими) ќе се произведуваат игри атмосфера што го прави да гордост на користење на овој глувчето. [20 Милиони Кликнете & 3 Години Гаранција] Опремени со ABKONCORE механички глувчето прекинувачи, уживајте во траен трајност до 20 милиони кликања.Овој скапоцен игри глувчето може да се користи за да работи или да ја играат својата игра со издржливоста & издржливост.ABKONCORE, исто така, нуди 3 Години Гаранција да се обезбеди вашиот интерес.

Вака можеби ќе ви се допадне..