• Свеж
LuSeven Патио Вратата Налепници по Скалите Зграда 90x215cm(35.43 инчи * 84.64 инчи) Уметност Декоративни Налепници за Ѕидови & Врати Отстранлив DIY Винил Ѕид Decals Тоалет, Бања Mural
zoom_in

LuSeven Патио Вратата Налепници по Скалите Зграда 90x215cm(35.43 инчи * 84.64 инчи) Уметност Декоративни Налепници

DEN 1175.76

Од стока
check Во продавницата

✵ Висок квалитет самолепливи decal : Еко-пријателски, водоотпорен, влажна-доказ,се отстранува. ✵ Лесно да се Лепило, Брзо да се Држиме За - Може да се користи на било каде мазна и рамна лесно и брзо.како што се ѕидови,прозорци,плочки,огледала и врати. ✵ 1 Сет вратата мурали вклучува 2 половина на компјутери со големина од 45 X 215cm(W X H), крои заедно целата големина е 90x215cm(35.43 инчи * 84.64 инчи)(Ш X H). ✵ Модерен 3 D уметнички слики : Најдобро за домот и декорација на реновирање и проширување затворен визуелен простор. ✵ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние обезбеди прилагодено и професионални услуги на клиентите пред и по купувањето; чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош со оваа 3 D вратата налепница. 3 D Водоотпорен Вратата Налепници за Дома Décor!Повеќе Карактеристики : 3 D креативни самолепливи вратата mural хартија постер, дома декорација DIY објект.Апликацијата е забавно и лесно.Со користење само на пластична картичка, како кредитна картичка или пластична squeegee.Лушпите и Стапови да било рамно, мазна, не-porous површината.Производот сте го добиле содржи 2 делови.Овој објект е DIY производ.Тоа треба да се стави заедно со себе.Пренослив и водоотпорен, обновливи со штета.Идеален за да ги красат вашата врата, со што на вашата куќа повеќе простор впечаток кога ќе заврши.Инструкции за инсталација : да се Обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна surface Choose местото што сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го clean Peel надвор од лепило подлога, потоа ставете полека го налепници на door Use пластична картичка, како кредитна картичка за да ја отстраните воздушни меури и вода,отворајќи од средината кон лево и десно, кога ќе се pasting Warm Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Тркалаат 3 D Вратата Мурали(2 половина компјутери)на Овој производ може да се прилагоди на големината, што може да се измери големината и кажете ни.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..