• Свеж
Колонијалната Мелници Самрак Комунални Кошница, 14 од 10-Инчен, Evergold, Multicolor (TL80A014X010)
zoom_in

Колонијалната Мелници Самрак Комунални Кошница, 14 од 10-Инчен, Evergold, Multicolor (TL80A014X010)

DEN 1246.80

Од стока
check Во продавницата

55% Полипропилен / 35% Најлон / 10% Волна.Земја На Потекло : Сад.Број на модел : TL80 A014 X010. Пакет Димензија : 14.0" L x 14.0" W x 10.0" H. Пакет Тежина : 3.1 lb.Простор-обоена бои комбинација со топла волна тема бои во овие плетенка складирање кошеви за да го додадете добредојде складирање решение за секоја соба.Колонијалната Мелници носи иновации да се плетенка.Преку квалитетни, Американски изработка и прилагодлива дизајн, ние сме создавање на следната генерација на плетенка дом на модата.Можеме да видиме плетенка како метод за изградба, не стил.Тоа е тоа размислување дека ни овозможува да ги комбинира традиционалните и современите.Нашиот пристап се одразува на луѓето еклектична чувство на личен стил.Од смело модерна на класично селски, ние сме со гордост се направени да нарачате тука во САД.

Вака можеби ќе ви се допадне..