• Свеж
YINMZ Едноставна Декоративни Цвеќиња Жените Hairpin Бисер Пет-Заб на Коса и Чешел корејски Стил Headwear Коса Додатоци Кристал Коса Стап(G)
zoom_in

YINMZ Едноставна Декоративни Цвеќиња Жените Hairpin Бисер Пет-Заб на Коса и Чешел корејски Стил Headwear Коса Додатоци

DEN 564.00

Од стока
check Во продавницата

Предмет Тип : Headwear.Материјал : Алуминиум.Боја : Сребро,Злато.Големина на : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm.Пол : Жените И Девојките.Материјал : Alloy Color : Сребро,Gold Style : Fashion Occasion : Дневна, Партија,Engagement Item Тип : Headwear Gender : Жени,Girls Size : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm Pakage : 1 компјутер на Косата со Чешел или 1 компјутер од Hairpin Note : бојата е предмет на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..