• Свеж
Hoover Беспрекорен Преносни Тепих & Тапацир Место Почиста Тепих Шепи & Канџи Premixed Место Машина за Чистење Шампон, Пет Дамка Решение и Мирис Смена
zoom_in

Hoover Беспрекорен Преносни Тепих & Тапацир Место Почиста Тепих Шепи & Канџи Premixed Место Машина за Чистење Шампон,

DEN 2375.28

Од стока
check Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ЛЕСНА : се Постигне крајната преносливост со овој лесен дизајн да се постигне и да ги отстраните дамките буквално насекаде.УДОБЕН ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ : Спреј, чистење, и го отстрани нешто од пет мензи за секојдневниот несреќи.ВЕЌЕ СТИГНАТ до : Лесно стигнат до дамки и дамките на тепихот, тапацир, скалите и повеќе со 5feet црево.ЕНЗИМСКИ ЧИСТЕЊЕ СОСТОЈКИ : Помага да се отстрани милениче смрдеата & дамки вклучувајќи урина, измет, како и повраќање.ЗА УПОТРЕБА ВО ПРЕНОСНИ ТЕПИХ И ТАПАЦИР средства за ЧИСТЕЊЕ : Вклучувајќи го и HOOVER ONEPWR Беспрекорен ОДИ.ПРЕТХОДНА МЕШАНИ ФОРМУЛА : Само да се прелива и да си одат!.

Вака можеби ќе ви се допадне..