• Свеж
Pelotek: Мобилен Телефон Држач За Автомобил ✮ Universal Phone Држач За Паркирање на Планината Шофершајбната Планината ✮ Долго Рака Прилагодливи 360° Ротирачки Дизајн ✮ Одгов
zoom_in

Pelotek: Мобилен Телефон Држач За Автомобил ✮ Universal Phone Држач За Паркирање на Планината Шофершајбната Планината

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Овој автомобил планината е составен од моќни neodymium магнети и алуминиумски легури, течни силикони.Ергономски Grips Expandable и Стигнале Width Adjustable Должина Лесно ротација на секој копчиња.На излегување од возилото, youcan лесно да поп вашиот телефон од својата лулка.Ние само го продаваат надвор одлични производи кој ги задоволува секојдневните потреби.Земи Твое Денес со Кликнување на "Додај во Кошничката" Копчето за Сега!✅【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА ИЛИ враќање на ПАРИ】 : уредот е направен од тврд материјал, долг живот, брзо и своите преносни за дома и за статистика на употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..