• Свеж
fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за HTC Google Пиксели. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот
zoom_in

fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за HTC Google Пиксели. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран

DEN 597.60

Од стока
check Во продавницата

Handsewn за совршено се вклопуваат за HTC Google Пиксели.Оваа торба само ќе одговара HTC Google Пиксели, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.

Вака можеби ќе ви се допадне..