• Свеж
Машини За Завртки - 340 Компјутери 1 Кутија Крстот Завртки Трајни Base Завртки Дрво Завртки (Сребро)
zoom_in

Машини За Завртки - 340 Компјутери 1 Кутија Крстот Завртки Трајни Base Завртки Дрво Завртки (Сребро)

DEN 625.68

Од стока
check Во продавницата

Направени на премиерот материјал кој се носат - отпорни, и ' рѓа - доказ.Овие навртки се обезбеди висок сила и добро издржливост.Мазна и здрава површина, без burrs, тешко и дебели за да користите.Можете да вежба овие навртки во ѕидови, шумата и така натаму.Можете да ги користите овие екипи да поправка на вашиот мебел, многу практични.Опис Постојат 340pcs крстот завртки, изградена на премијата и durablestainless челик, отпорни на абење, предизвикуваат корозија и ' рѓа.Тие можат да бидат usedthem насекаде во вашата соба од виси завеса прачки, полици tohanging слики.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : Околу 2. 30 X0. 80 X0. 80см/ 0. 90 X0. 31 X0. 31inch.- Можете да вежба овие навртки во ѕидови, шумата и така натаму.- Овие навртки се обезбеди висок сила и добро издржливост.- Можете да ги користите овие екипи да поправка на вашиот мебел, многу практични.- Направени на премиерот материјал кој се носат - отпорни, и ' рѓа - доказ.- Мазна и здрава површина, без burrs, тешко и дебели за да користите.Пакет Вклучувајќи 340 х само - прислушување завртки.

Вака можеби ќе ви се допадне..