• Свеж
3 Claveles Skool Фризерски Ножици 5.5
zoom_in

3 Claveles Skool Фризерски Ножици 5.5

DEN 598.08

Од стока
check Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Цврстина HRc54 Добра тема живот.Мека 45o тема.Прилагодливи рамен завртка Олабави ножеви нежно со шрафцигер, без губење на chafing на средината.Нерѓосувачки челик AISI 420-4034. Големина : 5.5 инчи.

Вака можеби ќе ви се допадне..