• Свеж
Homyl 4G LTE USB Модем Dongle W/Слотот за Sim Картичката Отклучен 150Mbps се Држиме за Десктоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР
zoom_in

Homyl 4G LTE USB Модем Dongle W/Слотот за Sim Картичката Отклучен 150Mbps се Држиме за Десктоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

* Голема брзина на интернет пристап, се погодни и за статистика и дома. * Се поврзете со компјутер, приклучокот за полнење, автомобилот интерфејс, моќ банка, итн.преку USB, до 8 WIFI корисници и пристап во исто време. * Практичноста и преносни, мрежна картичка е едноставен за користење и спортски стилски изглед. * Голема брзина на интернет пристап, се погодни и за статистика и дома. * Не само 4 G USB Модем, но, исто така, USB Wi-Fi Рутер, Безжичен пристап е на располагање на 3 G, 4 G мрежа и Wi-Fi мрежи.Опис : - Не само 4 G USB Модем, но, исто така, USB Wi-Fi Рутер, Безжичен пристап е на располагање на 3 G, 4 G мрежа и Wi-Fi мрежи. - Се поврзете со компјутер, приклучокот за полнење, автомобилот интерфејс, моќ банка, итн.преку USB, до 8 WIFI корисници и пристап во исто време - со Голема брзина на интернет пристап, се погодни и за статистика и дома. - Практичноста и преносни, мрежна картичка е едноставен за користење и спортски стилски изглед. - Висока брзина на интернет пристап, се погодни и за статистика и дома.Спецификација : - Тип : Мрежна Картичка - Боја : Црна - Материјал : ABS Пластика - Чип база : Qualcomm - Тежина : 30g - 4 G LTE ФЛОПИ : Б1/3 - WCDMA UMTS : Б1 - Wi Fi : Поддршка IEEE802.11b/g/n фрекфенција е 2.4 G - 4 G брзина : 150 Mbps низводно - Wi Fi пренос стапка е 150 Mbps - Wi Fi растојание е околу 5-10m - Поддршка за Windows оперативниот систем - Вметнување на стандардна SIM картичка, јас.e.голем SIM card Size Табела : 96x33x12mm/3.78x1.30x0.47inch Package Вклучува : 1 Парче 4 G LTE USB Modem1 Парче Manual Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

- Type:
Network Card
- Color:
Black
- Material:
ABS Plastic
- Chip base:
Qualcomm
- Weight:
30g
- 4G LTE FDD:
B1/3
- WCDMA UMTS:
B1
- WiFi:
Support IEEE802.11b/g/n frequency band is 2.4G
- 4G speed:
150Mbps downstream
- WiFi transmission rate is 150Mbps :
- WiFi distance is about 5-10m :
- Support Windows operating system :
- Insert standard SIM card, i.e. large SIM card :
Size Chart:
96x33x12mm/3.78x1.30x0.47inch :
Package Includes:
1 Piece 4G LTE USB Modem :
1 Piece Manual :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне..