• Свеж
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Туш Бар Железнички Бања Безбедност се Справи со Вшмукување Чаша на Парапет Земи Бања Зафат Када (Боја : Сребро)
zoom_in

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Туш Бар Железнички Бања Безбедност се Справи со Вшмукување Чаша на Парапет Земи Бања

DEN 887.28

Од стока
check Во продавницата

Траен сила и квалитет. Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатило, кујна, заедно скалила, базен, перална,тоалет, бања и туш безбедност земи Парапети за дополнителни падне превенција. Совршен за високи, стари лица, хендикепирани и години. На земи бар обезбедува дополнителна стабилност при влегување и излегување од када или туш за безбедно и удобно искуство.Одлично за бричење на нозете, операцијата за обновување и спречување на повреди. Ова можете да го користите здрав рачка за да се балансираат во туш, да се повлече.

Вака можеби ќе ви се допадне..