• Свеж
Григориј Планински Производи Почит 55 Туристички Ранец
zoom_in

Григориј Планински Производи Почит 55 Туристички Ранец

DEN 1327.68

Од стока
check Во продавницата

Активни shield комората за пареа, нечистотија и цел отпорни заштита.Вклучени 3 -во-1 check-in, дожд и анти-кражба капак за да се задржи вашите елементи за сува и безбедна.Zip-оф daypack вклучена кога не ви се потребни сè за денот.Целосно прилагодливи торзото должина за кои совршено се вклопуваат.Целосната-опкружувачки опрема guard пена баласт на надворешноста на пакет работите да бидат безбедни.Вашата соба со поглед преку motiving, Хрватска е една милја до ридот, проследено со четири летови на creaky по скалите.За среќа, почит 55 скокање, како и тоа hauls, и ви дава zip-оф ден пакет за ден пешачење и возење велосипед низ градот.Zivjeli!На Womans Почит зема авантура патување на следното ниво, додавање на можности и поддршка за да те носат повеќе опрема дури и понатаму надвор тепани песна.

Вака можеби ќе ви се допадне..