• Свеж
SUTK SATA 3.0 2 HDD Caddy 12.7 мм за 2.5 SSD Случај Хард диск Диск Куќиште за Лаптоп CD-ROM-от Оптички Залив
zoom_in

SUTK SATA 3.0 2 HDD Caddy 12.7 мм за 2.5 SSD Случај Хард диск Диск Куќиште за Лаптоп CD-ROM-от Оптички Залив

DEN 1761.60

Од стока
check Во продавницата

1. 100% Сосема Нов . 2. Дебелината на овој адаптер е 12.7 mm;. 3. Внатрешни Интерфејс : SATA (за 2.5" HDD/SSD или ssd диск);. 4. Надворешен Интерфејс : SATA (за Лаптоп/ Мајка Одбор);. 5. 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови максимална складирање на податоци флексибилност.Со вториот HDD во вашиот Лаптоп,.Квалитетот SATA 3.0 2 HDD Caddy 12.7 мм за 2.5" SSD Случај Хард диск Диск Куќиште за Лаптоп CD-ROM-от Оптички Bay Brief Вовед : 1. 100% Сосема Нов 2. Дебелината на овој адаптер е 12.7 mm;3. Внатрешни Интерфејс : SATA (за 2.5" HDD/SSD или ssd диск);4. Надворешен Интерфејс : SATA (за Лаптоп/ Мајка Одбор);5. 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови максимална складирање на податоци флексибилност.Со вториот HDD во вашиот Лаптоп,6. Можете брзо да направите резервна копија од важните апликации и критични податоци ( Едноставно се отстрани вашиот CD-ROM диск и да се стави Caddy (со додадена хард диск) во своето место.Карактеристики : 1. Plug & Play2 Брз и Сигурен конекција само како примарни HDD3 Целосно интегрирани во Лаптоп, без кабли / ПСУ / софтвер возачот е потребно.4. Dual boot, Поддршка за инсталација на 2 Оперативен Систем на 2 HDD и подигање на избор.

Вака можеби ќе ви се допадне..