• Свеж
Ламбда Kappa Сигма Приколка Hitch Насловната Плоча, Одговара На 2 Примачите, Алуминиум Забавува Hitch Покрие Plug - Лиценцирани Производ (Ламбда Kappa Сигма 5)
zoom_in

Ламбда Kappa Сигма Приколка Hitch Насловната Плоча, Одговара На 2 Примачите, Алуминиум Забавува Hitch Покрие Plug

DEN 599.52

Од стока
check Во продавницата

СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО : Одговара на повеќето приколка hitches на автомобили и RVs.Се Вклопува 2" Примачи.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : втората Плоча Kappa Сигма Hitch Плоча карактеристики прилагодено графика, заедно со логото, мотото, и името на Бета, Тета Пи.Ламбда Kappa Сигма дизајниран од алуминиум логото плоча е голем и мерки 3.4" x 4.7".ЗАШТИТА : Забавува Hitch Покрие го штити вашиот hitch приемникот од патот нечистотија и корозија.СОВРШЕН задната врата АВТОМОБИЛ ДОДАТОК : Ламбда Kappa Сигма Hitch насловната Плоча е одлична за додавање на уникатен допир на вашиот приколка hitch.Што е одличен начин да се претстават на вашиот Плоча Kappa Сигма братството на играта ден!.СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО : Одговара на повеќето приколка hitches на автомобили и RVs.Се вклопува 2" Примачите ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : втората Плоча Kappa Сигма Сопствени Направени Hitch Плоча е направен од високо-квалитет издржлива пластика и има дизајниран од алуминиум логото плоча.ДИМЕНЗИИ : втората Плоча Kappa Сигма Приколка Hitch Покрие мерки 51/8" W x 37/8" H. Одговара за 2" окно.Пакетот вклучува : 1* Пр Hitch Капак (*Hitch pin-от не се вклучени.) БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : втората Плоча Kappa Сигма Hitch Плоча карактеристики прилагодено графика, заедно со логото, мотото, и името на Бета, Тета Пи.Ламбда Kappa Сигма дизајниран од алуминиум логото плоча е голем и мерки 3.4" x 4.7".ЗАШТИТА : Забавува Hitch Покрие го штити вашиот hitch приемникот од патот нечистотија и корозија.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Забавува Hitch Покрие Приклучокот е инсталиран со едноставно лизгање на hitch маска во приемникот и на сигурно со hitch pin.СОВРШЕН задната врата АВТОМОБИЛ ДОДАТОК : Ламбда Kappa Сигма Hitch насловната Плоча е одлична за додавање на уникатен допир на вашиот приколка hitch.Што е одличен начин да се претстават на вашиот Плоча Kappa Сигма братството на играта ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..