• Свеж
Срцето Нокти Налепници, 6 Листови Срцето Помине Decals Валентин Помине Уметност Материјали Романтична 3D самолепливи Срцето Помине Уметност Нокти Налепници Совети До?
zoom_in

Срцето Нокти Налепници, 6 Листови Срцето Помине Decals Валентин Помине Уметност Материјали Романтична 3D самолепливи

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Срцето на Ноктите Дизајни : 6 листови срцето модели на 3d самолепливи налепници со различни бои и форми, ви донесе повеќе помине DIY избори.DIY Помине Уметност : 3d срцето нокти налепници се направи повеќе елегантна.Можете да го дизајн на различни стилови на срцето ноктите со sequins, блеска, rhinestones и така натаму, да ги задоволат вашите богата имагинација на ноктите DIY и да се создаде свој помине стил.Лесен за Користење : срцето помине decals се самолепливи, само го користите пинцети да лупам исклучување нокти налепници и се држи помине decals на вашите нокти.Можете исто така да користите горниот слој на маска за да направи убава налепници трае подолго.Исклучителен Дизајн : Секој модел има уникатен дизајн, привлечна и креативна, зголемување на инспирација за секој дизајнер.Повод : Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријателки.Нокти налепници се погодни за домашна употреба и ноктите салони.Опис 3 D Срцето Bowknot Помине Уметност Налепници самолепливи Денот на Вљубените Нокти Decals.Спецификација : Предмет Тип : Нокти Налепници и Decals Материјал : Хартија Големина : За 4.1 во x 3.1 во Боја : Како на сликата покажува Количеството : 6 Листови Срцето Помине Уметност Decals Карактеристики : Валентин помине уметност украси.Може да се користи за УВ ноктите.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Професионални Резултати во Минути.Лесно отстранување, промена на моделот на било време.Како да го Користите : 1.Исчисти вашиот ноктите површината. 2.Бојата на вашиот лак додека не се исуши. 3.Користете помош на пинцета да лупам исклучување на моделот тивко од хартијата. 4.Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди. 5. Капак на пеперутки помине decals со транспарентен лак.

Вака можеби ќе ви се допадне..