• Свеж
Roffatide Аниме Natsume Yuujinchou Nyanko-Сенсеи Женска Мини Печати Ранец Синтетички Кожа Размавта Daypack Перниче Бело
zoom_in

Roffatide Аниме Natsume Yuujinchou Nyanko-Сенсеи Женска Мини Печати Ранец Синтетички Кожа Размавта Daypack Перниче

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Премиум вештачка кожа надворешноста, полиестер обвивка.Димензија : H*W*L : 9.4" x 4.7" x 9.4" (24 x 12 x 24 CM ).Лесно да се носат таблета, шише за вода и други дневни суштински работи.Функција : Прилагодлив рамо ремени.Повеќе магнет копче затворање.Печатени мачка дизајн моделот и Везени мачка шепа.Мвр : Пространа главниот оддел содржи 1 внатрешни патент џеб и 2 отворете џебови.Надворешноста : 1 назад патент џеб и 1 пред патент џеб.Nyanko-Сенсеи Мачка : ликот во аниме Natsume е Книга на Пријатели, тоа е на високо ниво, чудовиште кои се остане со Natsume Такаши секој ден во слика на среќа мачка, како негов телохранител.Можете да пребарувате 'Аниме' во нашата продавница(Roffatide) за повеќе Natsume е Книга на Пријатели или други аниме елемент на дизајн на производи.Класичен мулти-функционални Вештачка кожа секојдневен ранец погоден за секојдневна употреба, носат-на или патување daypack.Мерења : H*W*L : 9.4" x 4.7" x 9.4" (24 x 12 x 24 CM ).

Вака можеби ќе ви се допадне..