• Свеж
2 парчиња/set 9 Црно Кадифе Ѓердан Биста Носителот 1 Ред Хривнија Организатор Додатоци Синџир Чување на Екранот Стојат Манекен Накит Домашна Организација за Девојки,
zoom_in

2 парчиња/set 9 Црно Кадифе Ѓердан Биста Носителот 1 Ред Хривнија Организатор Додатоци Синџир Чување на Екранот

DEN 285.12

Од стока
check Во продавницата

[ Стане вашиот Омилен Хривнија Стојат Накит Организатор ] Црно кадифе Ѓердан Носителот преносни накит се прикаже случај за вашиот мода накит,ѓердани и earring.Направена од страна на Велика Завршувањето на Црно Кадифе.Биста Димензија : Arppox. 8.7 инчи (H) x 6,3 инчи (W) x 4.3 инчи (D). 1-ниво Хривнија Екранот Стои Димензија : Arppox. 5.9 инчи (H) x 8.6 инчи (W) x 2.6 инчи (D). [ Едноставен Дизајн рачно изработени со црн сомот и дрво со мека и мазна на допир, совршено се прикаже вашиот накит и нараквица. [ Стане вашиот Омилен Накит Екранот Стојат] Совршен за прикажување на ѓердани, нараквица , накит, часовници ,коса додатоци, headband, scrunchie и jewelries, оваа нараквица носителот организатор истакна вашиот jewelries и додатоци. [ Идеален Подарок ] Совршена дневна организирање на ѓердани, нараквица носителот , едноставен Дизајн, со висок квалитет и деликатна за жените и девојките мора да има хривнија носителот застане.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за мајка ми, сестра, најдобар пријател, роденден, годишнина, празници, порибување stuffers, дипломирањето, , Божиќ, Денот на Вљубените, и било која друга прилика. [ Добри Услуги на Клиентите ] Овие Ѓердан Организатор / Нараквица Организатор / Scrunchie носителот стои со 100% Задоволството на Клиентите & 24-часовна on-line услуга, Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе накит информации.Ова е црн сомот накит организатор, Накит Црна Застане за гардеробер.Тој ќе одговара за спалната соба décor, естетски соба décor или тинејџерски соба décor.Comelyjewel, исто така, обезбедува ѓердан складирање послужавник, накит стојат, ѓердан носителот на екранот, ѓердан екранот багажник, ѓердан организатор на екранот, приказ на случај, накит стојат, headband носителот, ѓердан организатор, earring екранот, прстен екранот, накит фах & најжешките модни накит.Ние исто така снабдување многу ленти на ѓердан екранот стојат, накит прикажува за емисии, виткање одбор ѓердан стојат, накит кули, home office организатор , канцеларија за складирање & кујна складирање.Ние го избере најдобриот сомот материјали со одличен дизајн, производство прилично outlook, присутни на вашиот сопствен моден стил.Нашата цел е да се стане добро познат бренд во светот.Фотографија на реалниот објект од Comelyjewel, Она што го гледате е она што ќе добиете.Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе накит организатор стојат , ѓердан биста информации, вклучувајќи облека манекен за прикажува жените , ѓердан екранот стојат, накит биста , накит биста на екранот стои, накит екранот стојат, ѓердан организатор стојат, накит закачалка или било какви други накит екранот.Добавувачот бизнис добавувачи добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања во врска накит стојат, накит dressers.Забелешка : сликата може да покажуваат мали разлики на вистинскиот објект во големина, боја и текстура.Го види хривнија алка scrunchie носителот стојат екранот е одлична за лична употреба во домот и контра блузи во продавници или саеми.Рачно изработени со мазна црна сомот материјал, ова Т-Бар види екранот закачалката е совршен за прикажување и објавување на вашиот накит, види, бразлетна и ѓердан.Дизајн со 1-во ниво врвот род и здрав правоаголник хривнија екранот стојат.Совршен накит организатор која е мека на допир за секој кој сака својот накит да се издвоите !Функционална накит организатор ви помогне да ги организирате вашите нараквици, scrunchies, часовници и други накит.

Вака можеби ќе ви се допадне..