• Свеж
DANSHILONG 10pcs М4 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик GB2673 Шест-Лобус Torx Countersunk Flat Head Завртка Шест Лобус Болт (Боја : 30мм, Големина : M4 10pcs)
zoom_in

DANSHILONG 10pcs М4 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик GB2673 Шест-Лобус Torx Countersunk Flat Head Завртка Шест Лобус

DEN 281.04

Од стока
check Во продавницата

Материјали : Дрво.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет : 10 Pcs.Број на модел : M4. Димензии : M3*5 Drive Стил : Phillips Head Стил : Flat Package : Под 50 Pcs Model број : M4 If имате какви било прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..