• Свеж
Перење Забавува, Дрво Одбор Зелени Лисја Пасишта Гроздобер Зграда Расклопна Облека Забавува со Рачки водоотпорен Самостојна Складирање Кошница за Облека, Играчки
zoom_in

Перење Забавува, Дрво Одбор Зелени Лисја Пасишта Гроздобер Зграда Расклопна Облека Забавува со Рачки водоотпорен

DEN 627.36

Од стока
check Во продавницата

★Голем Капацитет : Големи перење кошница мери 16.5"x 17", може да се стави сите ваши облека, маици, панталони, фустани, крпи и играчки во тоа. ★Самостојна : Едноставно се водат од перење кошница и ќе стојат на своето, дури и кога е празна, идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе расадници, и алатка соба. ★Водоотпорен & Течење-Доказ : На перење бин е направен на оксфорд со водоотпорен слој во внатрешноста да се задржи предмети сува кога се чуваат и нема протекување кога мокри предмети се сместени во забавува. ★Расклопна Дизајн : Ова Перење бин лесно да се огради до продавница кога не е во употреба.Издржливи се справи на двете страни, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн. ★ЗАБЕЛЕШКА : Едноставно користете влажна крпа за да ги избрише исклучување на нечистотија или исплакнете го кал под ладна вода.Не ја користете машината за перење да се исчисти складирање кошница, тоа ќе ја оштети кожата.

Вака можеби ќе ви се допадне..