• Свеж
Portal 2 Пондерирана Придружник Коцка Мека Tote Торба Ручек Кутија
zoom_in

Portal 2 Пондерирана Придружник Коцка Мека Tote Торба Ручек Кутија

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Вклучува еден ручек tote.Карактеристики патент стил комплет.Изградена на високо-квалитетни, трајни материјали.Официјално лиценцирани.Сосема нов во производителот на пакувањето. - Дкск isotherme високата qualité - Modèle sous лиценца officielle.

Вака можеби ќе ви се допадне..