• Свеж
SONGLOUM 1Bag Holographic Maple Leaf Помине Sequins Камелеон Помине Сјајот Снегулки Паѓаат Лисја Помине Резерви (Боја : FY6 taoh)
zoom_in

SONGLOUM 1Bag Holographic Maple Leaf Помине Sequins Камелеон Помине Сјајот Снегулки Паѓаат Лисја Помине Резерви

DEN 988.80

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows. 3 D maple leaf лак sequins, секоја боја доаѓа со мала торба за пакување за да се спречи тоа од се потопуваат, кој е погоден за вас да се дизајнира различни ноктите полирање.Ноктите sequins се направени од високо-квалитетни материјали и безбедно може да се носи на кожата.Тоа исто така може да се користи со hairspray или сјај буквар за да ги задржи вашите искри подолго и лесно да се отстрани со вода.Ноктите decals се многу погодни за 3 D помине уметност, флеш помине уметност, уметности и занаети, Божиќ украси, денот на Благодарноста, лице, тело, нокти, мобилен телефон случаи, покана карти, итн.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн. 3 D maple leaf лак sequins, секоја боја доаѓа со мала торба за пакување за да се спречи тоа од се потопуваат, кој е погоден за вас да се дизајнира различни ноктите полирање.Ноктите sequins се направени од високо-квалитетни материјали и безбедно може да се носи на кожата.Тоа исто така може да се користи со hairspray или сјај буквар за да ги задржи вашите искри подолго и лесно да се отстрани со вода.Ноктите decals се многу погодни за 3 D помине уметност, флеш помине уметност, уметности и занаети, Божиќ украси, денот на Благодарноста, лице, тело, нокти, мобилен телефон случаи, покана карти, итн.Лесен за користење : лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, се примени на нокти со лепак, и потоа се применува на горниот слој на ноктите и да се излечи.Тоа е многу лесно да се работи, може да заврши декорација на вашите нокти во само неколку минути.30 дена бесплатен размена и да се врати.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно.Количина : 1 BAGColor : Како слика shows Package Содржина : 1 пакет Помине Sequin How да се користат : 1. Се подготват вашите нокти со ув база на грбот и ја излечи, под ув/led светилка.2. Се применуваат ув боја гел(не се лек).3. Се применуваат помине sequins врз вашите нокти.4. Лек под ув/led светилка.5. Врзете ја со ув горниот слој и ја излечи, под ув/led светилка.

Вака можеби ќе ви се допадне..