• Свеж
EEKLSJ Зима и Топло, Волнени Капи, женски Капи, Лигавче, Две-Парче Плетени Капа Плус Сомот Задебелување (Боја : D: D, Големина : Една Големина)
zoom_in

EEKLSJ Зима и Топло, Волнени Капи, женски Капи, Лигавче, Две-Парче Плетени Капа Плус Сомот Задебелување (Боја :

DEN 7421.76

Од стока
check Во продавницата

Двоен слој за топлина заштита, плус сомот внатре, се спротивстави на ладно и да се задржи топло.Капи и ракавици идеален за надворешна употреба.Додадете сомот поставата за удобност и топлина.Плетење е во ред и дебели доволно за да се задржи топло, удобно и еластична.Капи се задебелена со сомот внатре, меки и удобни за носење, кожата-friendly и мазна, задебелена и топло, да ви помогне во борбата против зимата.Функција : Двоен слој за топлина заштита, плус сомот внатре, се спротивстави на ладно и да се задржи топло.Капи и ракавици идеален за надворешна употреба use Add сомот поставата за удобност и топлина.Плетење е во ред и дебели доволно за да се задржи топло, удобно и еластична.Капи се задебелена со сомот внатре, меки и удобни за носење, кожата-friendly и мазна, задебелена и топло, да ви помогне во борбата против зимата.Материјал : cotton Style : Casual Package Содржина : 1x Шапка и шамија(1 Сет)ве Молиме имајте во предвид : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник measurement The боја ќе биде малку различен од сликата покажува како различни екранот компјутер.Се надевам дека ќе ви се допадне нив .Ви благодариме за вашето разбирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..